Toplu email göndermek artık çooook kolay...    İletişim: bilgi@epostagonder.com
indir  Hızlı Satın Al
Ücretsiz Toplu email programı
EPostaGonder Toplu email gönderim programı
Toplu email gönderim programı

EPostaGonder DESTEK

Email yoluyla bize ulaşmak için
Sürün güncellemesi ile ilgili problem yaşıyorsanız, lütfen BURAYA tıklayınız.

SIK SORULAN SORULAR VE CEVAPLARI

EPostaGonder nedir?
Toplu email gönderilerinizi kolay ve hızlı bir şekilde yapmanıza yardımcı olan ve bir çok gelişmiş özelliği ile toplu email gönderilerinizi kolaylıkla yönetmenizi sağlayan bir windows masaüstü uygulamasıdır.

Sistem gereksinimleri nelerdir? Tüm windowslarda çalışırmı?
EPostaGonder programı 2013 yılı yapımı olduğunda sisteminizde Framework 3.5 veya üzeri yüklü olmalıdır. Framework 3.5 Microsoft'un sitesinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Framework yüklemelerinde Windows lisans doğrulamanıza bakmaz.


Herhangi bir toplu mail gönderim programı satın almaktan ziyade TÜRK YAPIMI ürün alarak, Türk yazılımlarının gelişmesi ve geliştirilmesine BÜYÜK KATKIDA BULUNACAKSINIZ.

Günlük kaç adet toplu email atabilirim?
Herhangi bir sınırlama yoktur. İstediğiniz miktarda email gönderimi gerçekleştirebilirisiniz. Sadece Gmail, Hotmail, Yahoo, Mynet gibi hesaplarınızı kullanarak gönderim gerçekleştiriyorsanız, çoklu gönderi modülü ile istediğiniz kadar email hesabı ekleyebilir, her hesap için istediğiniz miktarda gönderi adeti uygulayabilirsiniz. Ayrıca zamanlayıcı özelliği ile birlikte kullanarak, gönderilerinizin gelen kutusuna düşme oranını arttıracaksınız

Gmail vb hesap üzerinden gönderilerimde inbox a gidiyor, ancak günlük belli bir sayıdan sonra gönderememekteyim. Bununla ilgili ne yapabilirim?
Email şablonunuzu hazırladığınız yerde bulunan "Çoklu gönderim özelliği" ni işaretleyerek, programa ekleyeceğiniz email hesaplarınız üzerinden her bir hesab için gönderi adeti belirleyebilirsiniz. Ne kadar çok hesap eklerseniz, o kadar çok günlük gönderim miktarınız olacaktır. Programda bununla ilgili hiç bir kısıtlama yoktur.

Gönderdiğim emailleri email grubumdaki herkes görür mü, hangi isim ile gönderilir?
Gönderilerinizde email grubunuzdaki kişiler diğer kişileri göremezler. Kişiye atılmış özel bir email gibi görünür. Programda gönderici olarak belirleyeceğiniz gönderen ismi ve gönderici email ile karşı tarafta görüntülenir.

Gönderilerim INBOX (Gelen Kutusuna) düşer mi?
Eğer Gmail, Hotmail, Yahoo, Mynet vb. gibi hesaplarınızı kullanarak gönderim gerçekleştiriyorsanız, gönderileriniz karşı tarafın gelen kutusuna düşecektir. Çoklu gönderi modülü ile istediğiniz kadar email hesabı ekleyebilir, her hesap için istediğiniz miktarda gönderi adeti uygulayabilirsiniz. Ayrıca zamanlayıcı özelliği ile birlikte kullanarak, gönderilerinizin gelen kutusuna düşme oranını arttıracaksınız. Bunun yanısıra Spam tuzaklarından (Spam Trap) korunma özelliği ile sunucunuzun muhtemel spam tuzaklarına yakalanmasını engellemiş olacaksınız.

Bu programın diğer programlardan farkı nedir?
Emsallerinden en büyük farkı programın sürekli güncellenmesi ve yeni özellikler getirilmesidir. %100 Türk ve 2013 yılı yapımıdır. Kullanıcılarının ihtiyaç ve talepleri gözönünde bulundurarak her hafta yeni bir versiyon çıkartılmaktadır. Şuan için bile bir çok programda bulunmayan özelliklere sahip EPostaGonder'in mevcut özelliklerini Buradan inceleyebilisiniz.

DNS ile göndermek için ne yapmalıyım?
DNS üzerinden gönderim yapmak istiyorsanız, EPostaGonder programındaki sunucu ayarlarından "DNS ile Gönderim" 'i seçerek "TAMAM" düğmesi ile onaylamalısınız. DNS ile gönderim yapabilmeniz için internet hattınızın 25 numaralı PORT' unuzun dışarıya açık olması gerekmektedir.İnternet servisi sağlayıcınız 25 Numaralı portunuzu ÜCRESİZ olarak açmaktadır. Ancak bu modülü çok tavsiye etmeyiz. Çünkü IP nize bağlı bir Reverse DNS kaydınız olmadığından gönderileriniz Spam olarak değerlendirilecek ve bir süre sonra bloklanacaktır.

Gönderilen emailler hangi formattadır, resimli gönderilebiliyor mu?
Gönderimleri ister metin yazıları istersenizde resimli reklamlar olarak gönderebilirsiniz. Hazırladığınız HTML formattaki resimli reklamlarınızı da programa yükleyerek, gönderebilirisiniz. Program içerisinde hazır HTML şablonlarda bulunmaktadır.Bu şablonlar üzerinde değişiklik yaparak da kullanabilirsiniz.

Müşterilerime tekrar tekrar gönderim yapabilirmiyim?
Programda oluşturduğunuz email grupları ile sonrasında tekrar tekrar kişi emaillerini yüklemeye gerek kalmadan gönderimler gerçekleştirebilirsiniz. Oluşturduğunuz tüm email grupları ve email adresleri programınızda (bilgisayarınızda) kayıtlı kalmaktadır. Sizin dışınızda kimse listelerinize ulaşamamaktadır.

Toplu email gönderdiğim kişiler bir birlerinin email adreslerini görüyor mu?
Hayır göremezler. Sadece ona atılmış bir email olarak kişi sadece sizi görebilir.

Müşterilerimin Ad ve Soyadları var. Onlara isimleri ile hitap ederek toplu email gönderebilirmiyim?
Evet gönderebilirsiniz. Her kişiye kendi ismi ile hitap ederek gönderim yapabilirsiniz. Bu şekilde kişiye hitap edebilmeniz için mesaj içeriğinde veya konu başlığında %%AdSoyad%% şeklinde kullanmalısınız. Örnek: Sayın %%AdSoyad%%

Toplu email gönderimlerimi kaç kişi okumuş bunu nasıl takip edebilirim?
Program içerisindeki istatistik bölümünden tüm gönderilerinizin okunma oranlarını anlık olarak takip edebilirsiniz.

Programda herhangi bir virus yada spyware varmıdır?
EPostaGonder programında kesinlike virüs yada spyware vb. kötü niyetli yazılım ve uygulamalar bulunmamaktadır. Programımız virustotal.com ile 43 adet antivirus ile taranmıştır. Tarama sonucuna buradan ulaşabilirsiniz. Dilerseniz www.virustotal.com adresinden setup veya EPostaGonder V1.8 EXE 'lerimizi taratabilirsiniz.

Programı satın aldıktan sonra kullanım süresi ne kadardır?
EPostaGonder programını tam sürüm olarak satın aldığınızdan tarihten itibaren kullanım süresi (bir)1 yıldır. (bir)1 yıl içerisinde çıkabilecek olan sürüm güncellemeleri ücretsiz olarak indirilebilmektedir. Süre dolumu sonrası otomatik yenileme yapılmamaktadır. Bir yıl sonraki program ücreti www.epostagonder.com web sitesinde yayınlanan fiyatı ile aynıdır.

Program geliştiriliyor mu? Yeni versiyonları çıkıyor mu?
Evet. EPostaGonder programız devamlı yeni özellikler getirilerek geliştirilmektedir. Tam sürüm kullanıcılarımız tüm bu yeni versiyonları aynı lisans anahtarları ile ekstra hiç bir ücret ödemeden kullanabilmektedirler. Yeni güncellemeleri program otomatik indirmektedir.

Program hangi işletim sistemlerinde çalışmaktadır.
Tüm Windows işletim sistemlerinde çalışmaktadır. Win7 ve 8 lerde programı yönetici onayı ile çalıştırmanız gerekmektedir. ( Programın masaüstündeki kısayol ikonunu sağ tıklayarak> özellikler > uyumluluk segmesi altında bulunan "Bu programı yönetici olarak çalıştır" kısmının işaretlenerek, Uygula ve Tamam tuşlarına basınız.)

Programın MAC versiyonu var mı?
Şuan için yok. Windows sürümleri ve geliştirilmeleri tamamlandıktan sonra MAC versiyonu da hazırlanacaktır.

Sistem gereksinimleri nelerdir? Tüm windowslarda çalışırmı?
EPostaGonder programı 2013 yılı yapımı olduğunda sisteminizde Framework 3.5 veya üzeri yüklü olmalıdır. Framework 3.5 Microsoft'un sitesinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Framework yüklemelerinde Windows lisans doğrulamanıza bakmaz.

 

   
© 2012 Bilen Soft Bilg.İnt.ve Bilş.Hiz. Sitemizdeki tüm fotoğraf, yazı, döküman, figür ve düşünce ürünleri telif hakları kapsamında yasal elektronik ticaret mevzuat uyarınca korunmaktadır, Kaynak gösterilerek dahi kopyalanamaz. Bu site ile ilgili kullanım şartlarını okumak için tıklayınız.
 •  Hakkımızda  •  Müşteri Destek  •  Görüş ve Önerileriniz