Toplu email göndermek artık çooook kolay...    Bizi Arayın: 90 312 283 46 45 - 90 533 612 20 54
indir  Hızlı Satın Al
EPosta Gonder
EPostaGonder Toplu email gönderim programı
Toplu email gönderim programı
YazdirPDF İndir

WEBSİTESİ KULLANIM ŞARTLARI

BİLENSOFT BİLGİSAYAR İNTERNET ve BİLİŞİM HİZMETLERİ'ne ("BilenSoft") ait olan www.epostagonder.com sitesini kullanmadan önce lütfen aşağıdaki site kullanım şartlarını okuyunuz. Siteyi herhangi bir şekilde kullanan tüm ziyaretçiler bu sayfadaki şartlara uymayı kabul etmiş sayılacaktır. Şartları kabul etmiyorsanız lütfen siteyi kullanmayın. Bu metinde kullanılan "ziyaretci" terimi, siteye giriş yapan veya yapmaksızın herhangi bir şekilde kullanan her türlü gerçek ve tüzel kişiyi ifade etmektedir.

BİLENSOFT BİLGİSAYAR İNTERNET ve BİLİŞİM HİZMETLERİ'ne ait www.epostagonder.com web sitesi'ni ziyaret edenler, internet'in genel teamüller doğrultusundaki yapısı gereği sorumluluk ve yetkisinde olmayan herhangi bir içerikten, BİLENSOFT BİLGİSAYAR İNTERNET ve BİLİŞİM HİZMETLERİ'nin hukuki, cezai ve/veya şahsi hiçbir sorumluluğu bulunmamakta olup, işbu web sitesi ziyaretçileri bu hususu bu siteye girdikleri andan itibaren kabul ve beyan ederler.

Bu web sitesinde bulunan bilgiler, yazılar, resimler, markalar, slogan ve diğer işaretler ile sair fikri mülkiyet haklarına ilişkin bilgilerin korunmasına yönelik programlarla, web sayfasının sunumu BilenSoft tasarım'ın lisans mülkiyetindedir. BilenSoft önceden yazılı muvafakat alınmaksızın, işbu web sayfasındaki bilgilerin ya da bu sayfaya ilişkin her tür veritabanı, web sitesi, software-code'ların kısmen ya da tamamen kopyalanması, değiştirilmesi, yayımlanması, online ya da diğer bir medya kullanılmak suretiyle gönderimi, dağıtımı, satılması yasaktır. Bu sayfadaki bilgilerin kısmen kopyalanması, basılması ancak ticari olmayan kişisel ihtiyaç için mümkündür.

Müşterileri tarafından kontrol edilen web sitelerinin içeriklerinden BilenSoft sorumlu tutulamaz. Hertürlü içerik müşteri tarafından sağlanmıştır. Fotoğraf, yazılar, slogan, marka, ve diğer işaretlerin kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zarardan sorumlu değildir.

BilenSoft, işbu hüküm ve şartları dilediği zaman önceden haber vermek zorunda olmaksızın tek taraflı olarak değiştirme ve güncelleme hakkına haizdir. İşbu siteye girilmesi veya sitenin kullanılması sonucunda ortaya çıkabilecek her tür ihtilaf Türk kanunlarına tabi olup, ihtilafların çözümünde Ankara Mahkemeleri münhasıran yetkilidir.

   
© 2012 Bilen Soft Bilg.İnt.ve Bilş.Hiz. Sitemizdeki tüm fotoğraf, yazı, döküman, figür ve düşünce ürünleri telif hakları kapsamında yasal elektronik ticaret mevzuat uyarınca korunmaktadır, Kaynak gösterilerek dahi kopyalanamaz. Bu site ile ilgili kullanım şartlarını okumak için tıklayınız.
 •  Hakkımızda  •  Müşteri Destek  •  Görüş ve Önerileriniz